Dabar užsakykite pietus patogiau su mūsų naująja programėle
Grįžti į visus straipsnius
Naujiena

Padidinkite savo produktyvumą užsisakydami dienos pietus į namus ar ofisą: atsisveikinkite su ilgomis eilėmis laukdami pietų ir turėkite daugiau laiko

Visi žinome, kad pietų pertrauka yra labai svarbi mūsų produktyvumui ir gerai savijautai. Tačiau gali būti sunku rasti laiko atsipalaiduoti ir pasisemti naujų jėgų, kai didžiąją pietų pertraukos dalį tenka praleisti laukiant eilėse arba ieškant maisto. O kas, jei būtų sprendimas, kuris padėtų sutaupyti laiko ir padidinti produktyvumą? Tai „sEATisfy“ -  dienos pietų pristatymas darbo dienomis. Įvairūs skanūs, naminiai ir sveiki patiekalai pristatomi tiesiai į ofisą ar namus, todėl galite atsisveikinti su rūpesčiais, susijusiais su laukimu eilėje, ir atrasti daugiau laiko atsipalaiduoti, pasisemti naujų jėgų ir susitelkti į darbą. Tad kodėl gi neišbandžius NEMOKAMOS programėlės „sEATisfy“?

Dienos pietų pertraukų problema

Dienos pietų pertraukos gali kelti rūpesčių. Pirmiausia turite nuspręsti, ką ir kur norite valgyti, tada stovėti eilėje ir laukti savo eilės užsisakyti. Užsisakius, vėl tenka laukti, kol maistas bus pagamintas ir patiektas. Visa tai gali užimti nemažą dalį pietų pertraukos, todėl prieš grįždami į darbą turėsite nedaug laiko pasimėgauti maistu ir atsipalaiduoti. Be to, jei turite kokių nors mitybos apribojimų ar alergijų, rasti ką nors tinkamo valgyti gali būti tikras iššūkis.

Dienos pietų pristatymo privalumai

Dienos pietų pristatymas išsprendžia daug rūpesčių. Užuot gaišę laiką eilėse ir laukę maisto, galite gauti skanų ir sveiką maistą, pristatomą tiesiai į ofisą ar namus. Tai reiškia, kad pietų pertrauką galite praleisti atsipalaidavę, pasistiprinę. Kasdien gaudami dienos pietus, turėsite daugiau laiko užsiimti tuo, ką norite veikti per pietų pertrauką - skaityti knygą, pasivaikščioti ar tiesiog pabendrauti su kolegomis.

Kaip veikia dienos pietų pristatymas?

Dienos pietų pristatymas yra paprastas ir patogus procesas. Jums tereikia atsisiųsti nemokamą programėlę „sEATisfy“ ir išsirinkti patiekalą iš  iš anksto sudaryto meniu. Tuomet maistas bus pristatytas tiesiai į jūsų ofisą ar namus Klaipėdos mieste jums patogiu laiku. Nereikės laukti eilėse ar kol maistas bus paruoštas - jis bus paruoštas ir lauks Jūsų, kai būsite pasiruošę valgyti. Kadangi maistas kasdien ruošiamas šviežias, galite būti tikri, kad gausite sveiką ir maistingą maistą, kuris suteiks energijos visą likusią dienos dalį.

Išlaidų palyginimas: dienos pietų pristatymas į ofisą ar namus ir pietavimas kavinėje.

Galbūt galvojate, kad dienos pietų pristatymas yra brangus malonumas, tačiau tiesa ta, kad, iš tikrųjų, tai gali būti ekonomiškesnis variantas nei pietavimas kavinėje, valgykloje. Kasdien užsisakydami dienos pietus programėlėje „sEATisfy“,  iš anksto tiksliai žinosite, kiek kainuos jūsų maistas, ir nereikės nerimauti dėl jokių paslėptų mokesčių ar rinkliavų. Be to, „sEATisfy“ dienos pietų kainos yra patrauklios ir visiems prieinamos, o maistas kasdien ruošiamas šviežias, todėl galite būti tikri, kad gausite kokybišką, šviežią ir skanų patiekalą.

Atsižvelgiame į mitybos apribojimus ir alergijas

Vienas iš puikių „sEATisfy“ dienos pietų pristatymo programėlės dalykų yra tai, kad galite pritaikyti užsakymą pagal savo pageidavimus Jei turite kokių nors mitybos apribojimų ar alergijų, rasti ką nors tinkamo valgyti gali būti tikras iššūkis. Tačiau kasdien užsisakydami dienos pietus „sEATisfy“  galite būti tikri, kad rasite tai, kas atitinka jūsų poreikius. Nesvarbu, ar esate vegetaras, veganas, netoleruojate glitimo, turite kitų mitybos apribojimų ar alergijų, turėsite daugybę pasirinkimų. Kadangi maistas kasdien ruošiamas šviežias, galite būti tikri, kad gaunate maistą, pagamintą iš aukštos kokybės vietinių ingredientų, kuris suteiks energijos visai likusiai dienai.

Patenkintų klientų atsiliepimai

Netikėkite vien mūsų žodžiais - štai keletas patenkintų klientų, išbandžiusių dienos pietų pristatymą „sEATisfy“, atsiliepimų: "Anksčiau visą pietų pertrauką praleisdavau laukdama eilėse prie maisto, o dabar dėl dienos pietų pristatymo galiu atsipalaiduoti ir ramiai mėgautis maistu. Tai pakeitė mano darbo dieną į gerąją pusę!" - Asta, 32 m. "Turiu tam tikrų mitybos apribojimų, todėl rasti ką nors tinkamo pavalgyti gali būti iššūkis. Tačiau kasdien gaudamas dienos pietus iš „sEATisfy“ žinau, kad visada rasiu ką nors, ką galiu valgyti." - Tomas, 28 m. "Man patinka, kad dienos pietų pristatymas yra patogus - man nereikia rūpintis, nereikia laukti eilėse ar laukti, kol maistas bus paruoštas. Tai tikrai taupo laiką!" - Rasa, 35 m.

Išvados

Dienos pietų pristatymas yra paprastas ir patogus būdas sutaupyti laiko ir padidinti produktyvumą per pietų pertrauką. Įvairūs skanūs ir sveiki patiekalai pristatomi tiesiai į ofisą ar namus Klaipėdos mieste, todėl galite atsisveikinti su rūpesčiais, susijusiais su eilėmis ir maisto laukimu. Be to, galite būti tikri, kad programėlėje „sEATisfy“  rasite tai, kas tinka jūsų poreikiams, nes valgiaraštį galima pritaikyti pagal savo poreikius, taip pat yra galimybė atsižvelgti į mitybos apribojimus ir alergijas. Tad kodėl gi neišbandžius ir neįsitikinus, kaip tai gali pakeisti jūsų darbo dieną į gerąją pusę? Atsisiųskite NEMOKAMĄ programėlę „sEATisfy“ ir pateikite užsakymą. 

Atsiųskite, pietaukite ir vėl malonumo laukite!

SEATISFY aplikacijų parduotuvėse „Android“ ar „iOS“ išmaniuosiuose įrenginiuose rasite nemokamai. Todėl atsisiųskite programėlę bei išrinkite norimus dienos pietų pasiūlymus, o mes pažadame – malonumo pietauti darbe lauksite vėl ir vėl.